Меню
Количка

Philips Външен твърд диск Portable SSD

Philips Външен твърд диск Portable SSD
Philips Външен твърд диск Portable SSD
Philips Външен твърд диск Portable SSD
Philips Външен твърд диск Portable SSD
Philips Външен твърд диск Portable SSD
  • Наличност: Изчерпан
  • Марка: PHILIPS
  • Прод. код: FM50SSO30P/00
€0,00 (0,00 лв.)
Цена: €0,00 (0,00 лв.)

Ултра скорост - 500GB

Преносимият SSD на Philips съчетава изключителна производителност с много компактен алуминиев космически сив корпус. Устройството е базирано на флаш памет и следователно надеждно и тихо при използване. В сравнение с традиционните твърди дискове, SSD използва по-малко енергия и генерира по-малко топлина, което води до увеличен живот и по-ниска консумация на енергия, което прави батерията на вашия преносим компютър по-дълготрайна.

5 пъти по-бързо от външен твърд диск:
Този SSD на Philips е 5 пъти по-бърз от външен твърд диск и ви предлага идеално решение за прехвърляне на 4K Ultra-HD видеоклипове.

Изключително тънък елегантен дизайн
Външният SSD на Philips е проектиран да бъде компактен и модерен. Достатъчно малък и лек, за да го носите със себе си, където и да отидете.

Универсална съвместимост
Преносимият SSD на Philips може да се използва в комбинация с устройства, поддържащи стандартите USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 и USB 3.2. Проектиран да работи с компютри с Windows, Mac, таблети и смартфони.


Капацитет за съхранение: 500 GB 2
Интерфейс: SATA Ultra Speed ​​USB-C
Свързване: Включително кабел (USB-C - USB 3.0)
Макс. скорост: Четене: 540MB/s¹
UASP режим: Поддържа се
Системни изисквания: Windows® XP и по-нови Mac OS 9.0 и по-нови Linux 2.4.0 и по-нови Android 5.0 и по-нови 2 години
Размери на продукта: (В x Ш x Д) 2,95 x 10,0 x 0,9 cm
Тегло: 25гр

*Ефективността може да варира в зависимост от конфигурацията на хост устройството. Обявената скорост представлява максимална скорост, когато се използва с USB 3.0 устройства, активиран UASP режим и се основава на вътрешно тестване.


1GB-1 000 000 000 байта. Вашето устройство може да демонстрира по-нисък капацитет поради използването на различен стандарт за измерване.
Някои хост устройства може да изискват преформатиране. В комплекта не е включен кабел за използване с таблети и смартфони.

Напишете отзив

Моля идентифицирайте се или се регистрирайте, за оставяне на отзив.
Тип Информация за файла
Сертификат SSD.pdf 605.41KB
Ръководство SSD.pdf 253.82KB